Grupa BHP

Ogólnopolskie forum dla osób związanych z bhp.


#1 2007-10-25 16:02:01

Nilf

The Dark Lord

6708706
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-10-25
Posty: 31
Punktów :   
WWW

O Nas czyli o sobie.

Witam.
Tutaj możemy napisać kilka słów o sobie. Bede tym,ktory zacznie









Witam wszytkich bardzo serdecznie.
Nazywam sie Dariusz Zalega i mam 21 lat. Jestem z Wroclawia. Z bhp zwizany jestem dopiero a moze i az prawie 4 lata (07.01.2008 <- minie 4 lata ) mojej dzialalnosci . Uwielbiam swoja prace bo kazdy dzien jest inny, nigdy nie nudze sie w pracy. Dzieki temu zwiedzilem sporo zakatkow Naszego kraju . Hmm w zyciu prywatnym charakteryzuje mnie zamilowanie do Whisky szczegolnei green& black labeled Hennesey . Stan cywilny wciaz kawaler i obecnie nie stoi przy mym boku zadna kobieta. Lubie zwiedzac nowe miejsca aczkolwiek sama podroz w sensie fizycznym bardzo mnie meczy moze dlatego ze w miesiacu potrafilem zrobic do 25tys km. Ze sportu lubie pilke nozna i siatkowke i chetnie gram w te sporty nie tylko na komputerze hehe. 3x w tyg chodze na silownie, basen oraz na treningi krav-magi. Jesli macie jakies pytania lub podobne zaiteresowania zapraszam

Offline

 

#2 2007-10-25 18:52:53

dudus'

Moderator

2738514
Skąd: Dzierżoniów
Zarejestrowany: 2007-10-25
Posty: 27
Punktów :   
WWW

Re: O Nas czyli o sobie.

Witam.



.Info o mnie:

IMIĘ: Grzegorz
NAZWISKO: Dudek
ROCZNIK: 1988
KSYWKA: duduś (może być powszechnie używana )
NICK: ~yakshemash
MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Dzierżoniów

     zapraszam:   www.yakshemash.digart.pl
                         www.grzegorz-d.deviantart.com

.Kontakt:

e-mail: dudek.grzegorz@gmail.com
tel. kom.: 691585169
gg: 2738514

         Prawdę mówiąc spośród moich zainteresowań trudno wyodrębnić coś wiodącego.
         Szczerze to interesuję się wieloma rzeczami po trochu

Pierwszym moim zainteresowaniem i hobby jest muzyka...
…I tu mam wiecznie problem, bo nie potrafię się tak zwyczajnie określić jeśli chodzi o rodzaj słuchanej muzyki ale na pewno nie mogę powiedzieć, że słucham "wszystkiego". Nie zamykam się całkowicie na żaden styl. W moich gustach mieści się muzyka zaczynając od rocka i wszelkich jego odmian, przez hip-hop (zagraniczny i najchętniej old-school'owy) po wszelkiej maści elektronikę... Praktycznie nie ma u mnie dnia, w którym bym nie słuchał muzyki (chyba, że nie ma takiej możliwości )... W domu, w pracy, w samochodzie... wszędzie gdzie się da.
Nie znoszę komercyjnej muzyki (a jeśli słucham czegoś co uważane jest przez ogól za komercyjne to ja kieruję się jedynie własnym gustem).
Staram się odnaleźć w każdym gatunku muzycznym. Cały czas przechodzę zachwyty coraz to inną grupą, wykonawcą, czy stylem.
Rock. Ten gatunek jest zdecydowanie najbliżej moich gustów. Spośród wszystkich odmian rocka szczególnie preferuję te rodzaje, które mają w sobie korzenie tego gatunku. Wśród nowych zespołów zawsze staram się znaleźć coś oryginalnego. Przykładem może być muzyka alternatywna: teraz tworzy się masa zespołów alternatywnych, a ja staram się wybrać te naprawdę alternatywne, omijając te, które jedynie naśladują i często podchodzą pod pop.

Mógłbym się o tym długo produkować ale myślę, że na początek to wystarczy, a jeśli ktoś jest ciekaw dokładniej czego słucham, co polecam we wszelkich kręgach muzycznych, chętnie porozmawiam

Kolejnym moim hobby jest fotografia cyfrowa, obróbka komputerowa zdjęć, grafika, trochę rysunek itp.
We wszystkich tych dziedzinach nie jestem nawet amatorem . Cały czas się uczę w miarę możliwości. Nie muszę pisać, że żeby któreś z tych zainteresowań poważniej rozwijać, potrzeba pieniędzy, których akurat na to mi brakuje

Ciekawią mnie tez nowe technologie. Ogólnie nowoczesna elektronika, nowinki techniczne itp.

Motoryzacja. Tutaj gustuję w starszych samochodach. Słabo znam się na mechanice. Lubię poszaleć, ale z rozsądkiem.

Chyba wystarczy póki co...


Ps. wiem,że tekst jest pewnie bez składu i ładu ale nigdy nie lubiłem pisać wypracowań

Pozdrawiam.

.Grzegorz

Ostatnio edytowany przez yakshemash (2007-10-25 23:00:38)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.adkrakow.pun.pl www.avarone.pun.pl www.mojagierkapl.pun.pl www.scene-forum.pun.pl www.nomos.pun.pl